KONST / Litografier / Färglitografi 13614602
nr 1361 4602
Tomasz Holuj
(f. 1947), Polen
Färglitografi, Figur. Signerad, numrerad EA, oramat löst blad. Bladets mått: 95x65 cm
Tomasz Holuj, polsk bildkonstnär född i Krakow 1947.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 november 2020
kl 19:40:21
23/11 12:21:10